У Запоріжжі воїна не пустили до пляжного комплексу через форму ЗСУ: відео

Головна Сторінка » У Запоріжжі воїна не пустили до пляжного комплексу через форму ЗСУ: відео

У Запоріжжі українського військового не впустили до пляжно-розважального комплексу випити кави, бо він був у формі.

Інцидент зняв на камеру сам захисник, його вже активно розповсюджують у мережі. На кадрах видно фрагмент спілкування персоналу закладу з воїном.

“Я розумію, що у нас іде війна. Ви прийшли до вас у військовій формі. Це не ганебно, ні. Але у нас відпочиває 140 дітей. Це може налякати, що у нас ви у військовій формі. Злякати не дітей, а їхніх дорослих батьків”, повідомила працівниця комплексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі бариста відмовився обслуговувати клієнтку українською

Водночас воїн запропонував цим дорослим сидіти вдома, якщо їх лякає військова форма у країні, що воює.

Адміністраторка поводилася досить шанобливо з воїном ЗСУ, хоча, очевидно, не до кінця усвідомлювала абсурдність своїх претензій. Вона відмовилася називати імена власників комплексу, які незбагненно приватизували територію міського пляжу.

Пізніше з’ясувалося, що місцем, куди не пустили українського захисника, виявився розважальний комплекс PoolBeach, власники відреагували практично відразу. Вони не попросили вибачення в ЗСУ, а пояснили, що співробітниця закладу просто некоректно передала інформацію.

Блогерка зі Львова Христина Горун, більш відома під псевдонімом “Чорна Мамба”, вирішила заступитися за хлопців, які слухали пісні прихильника російського диктатора Володимира Путіна Григорія Лєпса в центрі Львова.

При цьому дівчина образила українських військових, армію назвала “дном” та заявила, що Україна ніколи не переможе у війні.

Також скандальна блогерка заявила, що буде продовжувати слухати російське, тому що українська музика “для рагулів”.