fbpx

У Зеленського озвучили головні завдання України у війні з Росією

Головна Сторінка » У Зеленського озвучили головні завдання України у війні з Росією

В Офісі президента озвучили головні завдання України у війні з Росією.

Зокрема, це це звільнення всіх територій від російських окупантів. Про це ефірі телеканалу Freedom заявив радник голови Офіса президента Михайло Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк назвав мобілізацію в РФ етнічною чисткою

За його словами, досягнення головної мети залежить від чотирьох факторів.

Зокрема, це якісне планування контроперацій, щоб було не зрозуміло, що і як ми робимо. Якісне руйнування тилової інфраструктури нашого ворога. Для цього необхідні додаткові обсяги високоточної зброї. Це висока моралізація нашої армії, а також абсолютний консенсус суспільства.

“Коли ми говоримо про мобілізацію або референдуми, то ми живемо в порядку Російської Федерації, яка є аутсайдером”, – вказав Подоляк.

При цьому він озвучив основні положення українського порядку, а саме:

– Ми повинні йти і звільняти територію.
– Ми повинні вийти на межі 1991 року.
– Ми повинні завдати тактичні поразки Росії.
– Ми повинні зібрати наших партнерів, щоб вони виступили з жорсткою позицією щодо постійних погроз з боку Росії застосувати ядерну зброю.

Сили оборони відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Куп’янськ, Зайцеве та Новомихайлівка.

Протягом доби авіація Сил оборони уразила десять районів зосередження живої сили і військової техніки противника та дві позиції зенітних ракетних комплексів. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

“Ракетні війська і артилерія за поточну добу завдали вогневого ураження, зокрема, по чотирьох пунктах управління, двох районах зосередження особового складу та військової техніки, трьох позиціях ППО, позиції артилерії, а також трьох складах боєприпасів.