fbpx

У Зеленського сказали, з чого розпочнеться завершення війни

Головна Сторінка » У Зеленського сказали, з чого розпочнеться завершення війни

Початок кінця війни РФ проти України буде тоді, коли Сили оборони звільнять тимчасово анексований Крим.

Україна в умовах повномасштабної війни сама обиратиме, як звільняти свою територію з-під окупації. Про це сказала постійна представниця президента в Автономній республіці Крим Таміла Ташева, яку цитує пресслужба представництва.

Вона нагадала, що у 2021-му пріоритетом стратегії з деокупації та реінтеграції був політико-дипломатичний шлях, проте Київ ніколи не відкидав й військового варіанту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти будують фортифікаційні споруди в Криму

Ташева також розповіла, що у стратегії записані цілі перемоги України відновлення її територіальної цілісності та безпеки.

“Цього року заходи стратегії змінюються. Це назріло в умовах повномасштабного вторгнення і є вимогою часу. Стратегія закріпить ключове завершення війни розпочнеться зі звільнення Криму, тому що війна почалася з його окупації”, резюмувала представниця глави держави.

Росіяни створили на тимчасово окупованому Кримському півострові оборонне угрупування та готуються до оборонних дій.

Зокрема, у Криму розміщений потужний сухопутний і авіаційний компонент ворога. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.

Він зауважив, що українська розвідка постійно відстежує все, що пов’язане з діяльністю угруповання російських військ у тимчасово окупованому Криму.

Generated by Feedzy