У Житомирі чоловік побив пенсіонерку, яка зробила зауваження щодо російської музики

Головна Сторінка » У Житомирі чоловік побив пенсіонерку, яка зробила зауваження щодо російської музики

Чоловік вдарив 67-річну жінку кулаком у голову, внаслідок чого вона впала на асфальт та отримала травми.

У Житомирі 36-річний чоловік побив 67-річну жінку, яка зробила йому зауваження щодо російської музики. Про це повідомила пресслужба обласної поліції у вівторок, 10 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найближча до української мови – не російська. Сім міфів кремлівської пропаганди

Подія відбулася 8 червня поблизу продуктового маркету на вулиці Космонавтів. Підозрюваний гучно увімкнув російськомовну музику. Постраждала зробила йому зауваження, і після цього між ними виник конфлікт.

Тоді чоловік вдарив жінку кулаком у голову, внаслідок чого вона впала на асфальт та отримала травми. Жінку госпіталізували до нейрохірургічного відділення міської лікарні.

Правопорушника затримали. Йому оголосили йому про підозру. Чоловіку загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.

Українці назвали, де найбільше скарг щодо порушень мовного закону. Громадяни все більше захищають державну мову.