У ЗСУ назвали найкращий спосіб боротьби з ворожими КАБами

Головна Сторінка » У ЗСУ назвали найкращий спосіб боротьби з ворожими КАБами

Російські загарбники мають ще багато керованих авіабомб. Найкращих спосіб боротьби з ними – заблокувати тактичну авіацію ворога як спосіб їх постачання.

Цим і займаються останнім часом Повітряні сили ЗСУ. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

За її словами, на керовані авіабомби недоцільно витрачати засоби ППО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські пілоти вже не почувають себе вільно – Ігнат

“Для того, щоб бити по кожній такій керованій авіабомбі, яких у Росії надзвичайно багато, потрібно дуже багато відповідних снарядів. І при цьому використовувати їх по керованих авіабомбах дуже непродуктивно. Тому мова йде про необхідність застосування превентивних засобів у цій ситуації. Необхідно заблокувати авіацію ворога як спосіб доставки цих керованих авіабомб”, – сказала Гуменюк.

Вона наголосила, що результати роботи українських Повітряних сил зі збиття літаків тактичної авіації РФ свідчать про те, що завдяки знищенню бомбардувальників зменшується й кількість керованих авіабомб.

Через масове знищення російських літаків, загарбники почали обережніше застосовувати авіацію на південному напрямку. Зокрема, зменшили використання керованих авіабомб.

Росіяни намагаються тримати свої літаки над акваторією морів. Про це в розповіла речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.