У ЗСУ розповіли, як українські війська нищать окупантів на Кінбурнській косі

Головна Сторінка » У ЗСУ розповіли, як українські війська нищать окупантів на Кінбурнській косі

Збройні сили України влучно б’ють по російських загарбниках на Кінбурнській косі.

Ворог уже відчуває там “снарядний голод” й зменшує кількість обстрілів. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла керівник об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

За її словами, робота українських військ по Кінбурнській косі є продуктивною і має хороші результати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремль змінив тактику: розказали про небезпеку ударів керованими авіаційними бомбами

“За минулу добу жодного обстрілу навіть в акваторії Дніпробузького лиману не було. Це говорить про те, що у ворога дійсно суттєвий голод боєприпасів на тій ділянці місцевості. Їм важко туди підтягувати резерви навіть вже тому, що ми намагаємося брати під контроль не тільки частини самого півострова, а й сполучення з материком, там, де ворог використовує ці маршрути для підтягування боєприпасів і озброєння”, ‒ зазначила Гуменюк.

Вона розповіла, що у західній частині Кінбурнської коси вже немає окупантів, але ближче до материка вони ще ховаються за місцевим населенням. Робота українських військових на цій ділянці продовжується.

Після покращення погоди Російська Федерація знову нарощує корабельне угруповання в морі. Зокрема, ворогом збільшено кількість ракетоносіїв, заявила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

Активність ворожої авіації також відстежується і наразі є низькою. Водночас, за словами Гуменюк, ситуація може змінюватися досить динамічно