У ЗСУ виявили тисячі військових, які жодного разу не були в бою

Головна Сторінка » У ЗСУ виявили тисячі військових, які жодного разу не були в бою

У Силах Оборони під час аудиту виявлено тисячі військових, які жодного разу не брали участі в бою.

Йдеться про вісім тисяч людей, які просто прикомандировані до Генерального Штабу і не воювали. Про це сказав нардеп Давид Арахамія в ефірі програми “Тема з Наталією Мосейчук”.

“Два роки поспіль кажуть, що є бригади, які вже два роки на війні без ротацій. А є підрозділи, які жодного разу не були взагалі на фронті. Армія 900 тисяч, 300 тисяч умовно без ротацій воюють. А де ж тоді 600 тисяч?” зазначив Арахамія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сирський має провести аудит ЗСУ: в мільйонній армії на передовій тільки 300 тисяч – Офіс президента

За його словами, є розуміння того, що певна кількість військових працюють над забезпеченням бійців на передовій. Проте вже на початку перевірки Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський знайшов чималу кількість військовослужбовців, які можуть брати участь безпосередньо у бойових діях.

Чиновник наголосив, що ці військові уже отримали наказ і проходять підготовку. Їх відправлять на підсилення до бойових бригад на передовій.

“Я вважаю, що цифра (бійців, що не були на фронті з початку вторгнення Gazeta.ua) буде набагато більша”, констатував він.

У грудні президент Володимир Зеленський повідомив на пресконференції, що Генеральний штаб ЗСУ запропонував мобілізацію 450-500 тис. громадян.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт, за яким створять електронний реєстр військовозобовʼязаних.