Удари по мостах є підготовкою ЗСУ до активних дій – ISW

Головна Сторінка » Удари по мостах є підготовкою ЗСУ до активних дій – ISW

Удари Збройних сил України по критичних російських об’єктах наземних комунікацій, зокрема по мостах в окупований Крим, є створення умов для майбутніх рішучих контрнаступальних операцій.

Російські джерела стверджували, що ЗСУ використовували крилаті ракети Storm Shadow для завдання ударів по мостах, пишуть аналітики Інституту вивчення війни.

В ISW зазначають, що ступінь пошкодження мосту через Генічеську протоку, ймовірно, змусить російських окупантів перенаправити військові перевезення з Арабатської стрілки на довші західні маршрути між окупованим Кримом та підконтрольною ним частиною території Херсонської області. У загарбників відновлення пошкодженого мосту через протоку займе значно більше часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ISW пояснили, для чого Україна атакує російські кораблі

Російські позиції вздовж автомагістралі T2202 на північний захід від Криму, особливо маршрути вздовж основних та магістральних доріг на південь від Нової Каховки, знаходяться ближче до позицій ЗСУ у верхній Херсонській області, і в багатьох випадках у межах досяжності артилерійського вогню, що утримується українцями західного берега річки.

“Російські сили, ймовірно, можуть знизити ризики від українського вогню із закритих позицій у цьому районі, обравши повільніші та менш ефективні сільські дороги на північний схід від Чаплінки, але за рахунок повільнішої та складнішої матеріально-технічної підтримки”, пишуть експерти. ISW.

Українські військові 6 серпня завдали удару по двох ключових автодорожніх мостах уздовж найважливіших наземних комунікацій російських загарбників (GLOC), що з’єднують окуповані Крим та частину Херсонської області, внаслідок чого війська РФ перенаправили дорожній рух із коротких східних маршрутів на довші західні.