Ухилянт намагався втеки за кордон на параплані, купленому в інтернеті

Головна Сторінка » Ухилянт намагався втеки за кордон на параплані, купленому в інтернеті

48-річний мешканець Хмельниччини вирішив перетнути кордон на параплані, купленому в інтернеті за 500.

Для “зльоту” обрав поле неподалік держкордону та планував летіти без документів і будь-якої навігації, повідомив 8 серпня офіційний канал ДПСУ України.

“Авіарейс до Молдови скасовано: затримано “пілота” без документів. Політ, який міг закінчитися трагедією, прикордонники Могилів-Подільського загону зупинили ще до старту. Порушника затримано та притягнуто до адмінвідповідальності”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ затримала ще 14-х організаторів “ухилянтських схем” у різних регіонах України

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією заблокували шість нових схем ухилення від мобілізації. У результаті масштабної спецоперації затримано 21 особу, причетну до організації каналів ухилення від військового обов’язку.

За даними слідства, фігуранти за винагороду від $2,5 до 15 тис. надавали військовозобов’язаним фальшиві документи про непридатність до служби, оформлювали фіктивне працевлаштування для отримання броні або переправляли чоловіків за кордон.