Укладені угоди будуть вдалими: що треба знати кожному про Третю Пречисту

Головна Сторінка » Укладені угоди будуть вдалими: що треба знати кожному про Третю Пречисту

21 листопада віряни відзначають одне з дванадцяти найважливіших свят Православної Церкви – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Це свято змістилось, як і майже усі релігійні свята, на 13 днів раніше через календарну реформу ПЦУ.

Що відомо

У батьків Пресвятої Богородиці Іоакима та Анни довго не було дітей. Вони багато молилися Господу. Коли народилася дочка, то дали обітницю, що присвятять її Богу. Маленька Марія жила з батьками в Назареті до трьох років, а потім Іоаким і Анна разом із родичами, під спів священних пісень і з запаленими свічками повели доньку до Єрусалимського храму.

21 листопада за старим стилем відзначають Собор Архістратига Михаїла. Віднині це церковне свято святкуємо 8 листопада.

Що заборонено цього дня

Займатися важкою працею – за можливості потрібно присвятити цей час молитві та думкам про духовне;

шити, вишивати, прибирати, прати, робити інші справи по господарству;

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрія тепер у листопаді: календар церковних свят на останній місяць осені

метушитися, поспішати – вважається, що хто поспішає, той весь рік не встигатиме.

Що дозволено

На Введення ведуть діток до церкви на першу сповідь. За православною традицією починають сповідатися з семи років. Після служби хресні дарують своїм хрещеникам подарунки, пригощають солодощами.

День вважається хорошим для здійснення угод і продажу.

21 листопада за новим церковним календарем віряни відзначають свято Введення до храму Пресвятої Богородиці або Третя Пречиста. Раніше вшановували 4 грудня.

Це свято пов’язане з народженням Діви Марії та визначенням її майбутньої долі. В народному календарі Третя Пречиста вважалася одним зі свят, які символізували прихід зими. Вранці віряни обов’язково відвідували церкву. Існувало повір’я, хто першим на Введення повернеться додому, той і визначить долю, яка пануватиме в ньому. Наприклад, молодий хлопець приносив достаток, стара жінка скруту.