Україна повиснула на волосинці після нічиєї з Боснією

Головна Сторінка » Україна повиснула на волосинці після нічиєї з Боснією

Збірна України зіграла внічию 1:1 передостанній матч відбору до Кубка світу зі збірною Боснії й Герцеговини. Це вже шоста нічия нашої команди в цьому відборі.

Українська команда вдало розпочала гру. На 15-ій хвилині Віктор Циганков уникнув офсайду й віддав вивірену до сантиметрів передачу на Андрія Ярмоленка. Тому залишилося лише підставити ногу 1:0.

Наші мали в першому таймі ще кілька нагод, але Тимчик Циганков їх змарнували. Боснійці спокійно вирівняли гру, почали створювати момент за моментом і на 77-ій хвилині Ахмедходжич після красивої атаки зрівняв рахунок ударом у дальній кут.

Після цього розгублений тренер Петраков кинув у бій усі резерви Булецу й Зубкова. Однак вони не створили жодної гостроти. Натомість по телевізору дивився гру кращий наш легіонер Руслан Малиновський із “Аталанти”. А все тому, що Петраков не захотів викликати його до збірної через власні примхи.

Тепер доля збірної України вже не залежить від гри нашої команди. Збірна Фінляндії в разі перемог над Боснією на виїзді й Францією вдома гарантує собі друге місце. Україні треба сподіватися на нічию в найближчому матчі Боснії з Фінляндією, який відбудеться 12 листопада.