fbpx

Україна та ще три країни приєднались до розширених санкцій ЄС за Крим

Головна Сторінка » Україна та ще три країни приєднались до розширених санкцій ЄС за Крим

Україна та ще три держави приєдналися до прийнятого у жовтні рішення ЄС включити ще вісім чиновників з окупованого Криму до санкційного списку осіб, на яких поширюються обмеження у зв’язку із діями, що спрямовані проти територіальної цілісності України.

До рішення ЄС приєдналися також Чорногорія, Албанія та Норвегія, йдеться у декларації Високого представника ЄС, яку оприлюднили 18 листопада на сайті Євроради.

“11 жовтня Рада ЄС ухвалила рішення (CFSP) 2021/1792, яке доповнює рішення 2014/145 CFSP (Спільна закордонна та безпекова політика ЄС Gazeta.ua). Країни-кандидати Чорногорія і Албанія, країна Європейської зони вільної торгівлі Норвегія, член Європейського економічного простору, а також Україна приєдналися до цього Рішення Ради ЄС”, – йдеться у декларації.

Згадані треті країни зобов’язалися привести національну політику у відповідність із цим рішенням. Водночас Євросоюз узяв до уваги ці зобов’язання та привітав їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський запровадив санкції проти працівників російських спецслужб

Вперше ЄС запровадив санкції в 2014 році після анексії Криму і постійно їх продовжує.

Усі вісім осіб, яких додали до санкційного списку, є співробітниками правоохоронних органів судді, прокурори та офіцери безпеки, які відповідають за виконання законів РФ у незаконно окупованому Криму та у Севастополі.