fbpx

Україна вперше передала прокуратурі ФРН елітні авто злочинців

Головна Сторінка » Україна вперше передала прокуратурі ФРН елітні авто злочинців

Україна вперше передала німецьким колегам з прокуратури докази у вигляді рухомого майна – авто Lamborghini та Rolls Royce вартістю понад 1 млн.

На запит ФРН у кримінальній справі про масштабну міжнародну шахрайську схему із міжнародного аеропорту “Бориспіль” минулими вихідними вилетів літак із елітними авто, повідомила 15 листопада генеральна прокурорка Ірина Венедіктова у Facebook.

“Злочинна організація, створена громадянами України, вчинила шахрайські дії в Німеччині, Болгарії, Сербії та інших європейських країнах. Більшість її учасників викрили та затримали”, – написала вона.

У Німеччині встановили, що Lamborghini Aventador sjv вартістю 621 тис. і Rolls Royce Phantom вартістю 451 тис. придбали за рахунок коштів, отриманих шахрайським шляхом. Таким чином транспортні засоби є речовими доказами у кримінальній справі.

За запитом німецьких колег наші правоохоронці знайшли автомобілі та наклали на них арешт із подальшим транспортуванням до ФРН. Це перша з моменту приєднання України до багатосторонніх конвенцій у кримінально-правовій сфері, передача доказів у вигляді автомобілів преміум класу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 115 років тюрми: у Польщі затримали українського хакера, який обікрав Apple

Затримані у Туреччині четверо громадян Росії, громадянин Узбекистану та українець планували вбивство чеченського дисидента Адама Абдулхакіма, який мешкає у Стамбулі. Їм наказав влаштувати вбивство двоюрідний брат президента Чечні Рамзана Кадирова, депутат Держдуми РФ Адам Делімханов.