Україна витратить мільйони гривень з держбюджету для створення табору для російських полонених

Головна Сторінка » Україна витратить мільйони гривень з держбюджету для створення табору для російських полонених

Україна витратить кілька мільйонів гривень з держбюджету на влаштування нового табору для військовополонених росіян.

Решту мають надати міжнародні партнери. Про це в ефірі телемарафону повідомив очільник Міністерства юстиції Денис Малюська.

За його словами, наша держава потребує фінансової підтримки у створенні табору для полонених російських окупантів. Перший такий табір облаштували за допомогою Червоного Хреста та Канади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Триразове харчування та лікування показали нові фото з табору для російських полонених

“Сподіваємося, що це відбудеться і в нашому новому таборі для військовополонених. Витрат бюджету не вдасться нам повністю уникнути. Ми думаємо, що кілька мільйонів гривень нам потрібно буде витратити на розробку”, – наголосив міністр.

Проте наразі невідомо, скільки новий табір буде функціонувати.

“На це впливає кількість обмінів та їхні масштаби”, – зазначив Малюська.

За підрахунками 2022 року, на утримання одного російського військовополоненого Україна витрачає близько 10 тис. грн на місяць.

Ця сума включає забезпечення їжею, одягом, медикаментами, облаштування табору, податки, зарплати персоналу, комунальні витрати. Про це повідомила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька.

Вона зауважила, що коли раніше у Мін’юсті говорили про 3000 грн на місяць на утримування одного російського військовополоненого, то враховували витрати на харчування й комунальні послуги.