Українці зараз перебувають на межі втрати держави – ветеран ЗСУ

Головна Сторінка » Українці зараз перебувають на межі втрати держави – ветеран ЗСУ

Українці перебувають зараз на межі втрати держави. Загроза дуже реальна.

Чоловікам слід подорослішати та зрозуміти, які загрози стоять перед державою, заявив ветеран ЗСУ, адвокат Масі Найєм у інтерв’ю Deutsche Welle.

“Ми зараз на межі втрати держави. Це не ймовірність, яка дуже далека. Це не про ядерку – можливо, буде, можливо, не буде. Це цілком реальні загрози. Ці загрози настільки реальні, що, умовно кажучи, травень місяць для мене не здається українським, якщо певні речі зараз не стануться. Тобто цілком очевидно, може статися, що в травні місяці вам треба буде планувати жити в іншій країні, якщо ви патріот, тому що жити з руснею тут ви не зможете”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Чехії зробив тривожну заяву про Путіна і війну в Україні

На запитання, чи варто мобілізувати до війська лише мотивованих чоловіків, він зазначив, що слід зрозуміти рівень загрози, яка нависла над країною.

“Ти тепер маєш обрати. Мотивацію ти сам або включиш у себе і будеш захищати свою державу. Ну, або їдь до поляків”, – додав Найєм.

Офіційні особи та державні ЗМІ Російської Федерації утрималися від коментарів щодо других роковин від початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Таке рішення прийняли в Кремлі, щоб не привертати увагу до невдач Росії в досягненні заявлених стратегічних цілей в Україні та в реалізації менших цілей, пише Інститут вивчення війни (ISW). Йдеться захоплення всієї Луганської та Донецької областей, а також до значних втрат особового складу РФ.