fbpx

“Українці знають, що таке виборювати свободу” ‒ Зеленський вшанував пам’ять Героїв Небесної сотні

Головна Сторінка » “Українці знають, що таке виборювати свободу” ‒ Зеленський вшанував пам’ять Героїв Небесної сотні

Президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена 20 лютого вшанували пам’ять полеглих під час Революції Гідності.

Глава держави та перша леді принесли лампадки до Меморіалу Героїв Небесної сотні у Києві. Про це повідомила пресслужба президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найтрагічніший день Майдану: Залужний нагадав цінності, за які воюємо

“Українці знають, що таке виборювати і захищати власну свободу. У важкі та визначальні моменти історії ми ніколи не здаємось і завжди проявляємо хоробрість та самовідданість”, ‒ йдеться у дописі президента.

Володимир та Олена Зеленські також вдарили у Дзвін Гідності, який було виготовлено за дорученням президента для вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. На дзвоні розміщено напис “Слава Україні! Небесній Сотні слава!”.

У День вшанування пам′яті Героїв Небесної сотні президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців. Він нагадав про сенс українського тлумачення волі: “рабів до раю не пускають”.

Кожного 20 лютого із 2015-го в Україні вшановують Героїв Небесної сотні загиблих майданівців під час Революції гідності. Саме в цей день, дев’ять років тому, у сутичках із “беркутівцями” та “тітушками” загинуло найбільше учасників Революції гідності. Силовики вбивали людей із вогнепальної зброї, у майданівців стріляли снайпери.

Generated by Feedzy