Українців заманюють на ТОТ для підтвердження прав власності на житло

Головна Сторінка » Українців заманюють на ТОТ для підтвердження прав власності на житло

Загарбники заманюють українців на ТОТ для підтвердження права власності на житло.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій закликає українців не повертатися для підтвердження права власності на нерухомість, йдеться на сайті відомства.

“На тимчасово окупованих територіях окупаційна влада РФ намагається заманити громадян України повернутися на ТОТ. Зокрема, окупанти поширюють інформацію, що власники нерухомості мають повернутися, аби підтвердити права на нерухомість. Інакше погрожують позбавити права власності на житло”, – сказано в повідомленні.

Контакти з російською владою небезпечні. Українців закликають не піддаватися на погрози загарбників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загарбники відбирають авто у жителів окупованих територій – ЦНС

“Будь-які дії, документи або вимоги окупаційної влади – незаконні та не мають жодних правових наслідків. Нерухомість українських громадян на ТОТ охороняється законами України й міжнародним правом”, – пояснюють у Мінреінтеграції.

Особи, причетні до позбавлення українців їхнього майна на ТОТ, нестимуть кримінальну відповідальність і відшкодовуватимуть усі збитки.

Мінреінтеграції просить повідомляти правоохоронним органам або на гарячу лінію 1548 інформацію про факти незаконного позбавлення українців житла, а також про осіб, причетних до таких дій.

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські загарбники розробили процедуру націоналізації нерухомості українців. Загарбники почали нову хвилю конфіскації майна місцевих жителів, які виїхали з регіону, з подальшою передачею своїм посіпакам.