“Українцям більше не потрібен переклад із галицької на донбаську” – Євген Глібовицький

Головна Сторінка » “Українцям більше не потрібен переклад із галицької на донбаську” – Євген Глібовицький

Головне зміна в українському суспільстві за понад 600 днів війни, що українці з різних регіонів почали розуміти один одного та мають емпатію. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів експерт у сфері довготермінових стратегій Євген Глібовицький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Москва кілька разів програла битву за Україну” – Євген Глібовицький

“Найбільшою зміною стала єдина політична мова, яку розуміють всі. Більше не потрібен переклад із галицької на донбаську. Ми надалі різні одні походять із Австро-Угорської імперії, інші з Російської, з Османської. Одні ходили до однієї церкви, інші до іншої, а ще інші до синагоги чи мечеті. Але в українському плавильному казані стали політичною нацією. Головний клей українського суспільства – емпатія. Можемо донести до іншого свій біль, почути і правильно зрозуміти відповідь. Навіть у моменти, коли ослаблені, перевтомлені, зберігаємо притомність, бо можемо докликатись один до одного”, – каже Євген Глібовицький.

На початку стосунків майже кожній парі здається, що кохання буде вічне. Однак з часом виникають конфлікти, а побут може вбити романтику. Є декілька секретів, які допоможуть побудувати довготривалі та щасливі стосунки. Важливим є те, що щасливі стосунки повинні бути спільною метою обох партнерів. Інакше це не спрацює, пише видання Elle.