Українка стала чемпіонкою Європи з біатлону

Головна Сторінка » Українка стала чемпіонкою Європи з біатлону

Українка 28-річна Анастасія Меркушина стала чемпіонкою Європи з біатлону. Перемогою Меркушиної завершилися другі індивідуальні перегони у спринті серед жінок у рамках європейської першості.

Дистанцію на 7,5 км здолала за 23:14,5 хв, ідеться в результатах змагань.

Перший відрізок пройшла зі середньою швидкістю, але після стрільби лежачи без промахів піднялася в першу п’ятірку. Натомість у стійці вона закрила всі п’ять мішеней і вийшла в проміжні лідери.

За медалі українська біатлоністка заочно боролася зі шведкою Тільдою Йоханссон і німкенею Ванессою Гінц. Зрештою, їй вдалося випередити скандинавку на пів секунди. Головні суперниці Меркушиної доповнили її на подіумі. Решта ж українок опинилися за межами першої двадцятки. Найкраща серед них Анна Кривонос. З одним промахом фінішувала на 22-й сходинці.

Тепер Анастасія Меркушина стартуватиме першою у гонці переслідування. Вона запланована на 28 січня.Долатимуть 10 км дистанції.

Український дует став бронзовим призером Різдвяної гонки 2022 року, яка відбулася на стадіоні “Шальке” в німецькому Ґельзенкірхені. Першими змагалися команди талановитих молодих біатлоністів.

У змаганні Talent Team Challenge український дует Олександра Меркушина Віталій Мандзин посів третє місце. Перемогу в юніорській Різдвяній гонці святкувала пара з Норвегії, а другими стали чеські біатлоністи.