fbpx

Українські біатлоністи захворіли на коронавірус

Головна Сторінка » Українські біатлоністи захворіли на коронавірус

2728 листопада в шведському Естерсунді стартує черговий розіграш Кубка світу з біатлону. Він проходитиме в рік зимових Олімпійських ігор у Пекіні.

Українську жіночу збірну готуватиме словенський фахівець Урош Велепець. Саме він останні роки тренував лідера нашої команди 31-річну Юлію Джиму.

На перші етапи Велепець бере сестер Семеренко, Джиму, Ірину Петренко, Катерину Бех та Олену Підгрушну, яка вийшла заміж і змінила прізвище на Білосюк.

У чоловіків ситуація складніша. П’ятеро вакцинованих спортсменів перехворіли на коронавірус за місяць до початку змагань. Сергій Семенов так і не оговтався від наслідків хвороби. Його відправили із закордонних зборів до України на медогляд. Тож в Естерсунді виступлять Дмитро Підручний, Богдан Цимбал і Антон Дудченко. Зараз вони непогано біжать, але не дуже впевнено стріляють.

Артем Прима, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко і Тарас Лесюк готуватимуться в Норвегії до наступних етапів Кубка світу.

Майже немає сумнівів, що і в чоловіків, і в жінок перемогу в командному заліку здобудуть збірні Норвегії. За особисті кришталеві глобуси поборються Тіріль Екгоф і Марта Ройселанд у жінок. У чоловіків у боротьбу норвежців Йоганнеса Бйо та Стурли Легрейда може вклинитися хтось із французів Емільєн Жаклен чи Кентен Фійон-Має.