Українські параатлети здобули ще шість медалей

Головна Сторінка » Українські параатлети здобули ще шість медалей

У дев’ятий день Паралімпіади-2024 у Парижі українці вибороли шість медалей.

Єгор Дементьєв виграв золото у груповій шосейній гонці для велосипедистів у класі C4-5 на дистанції 14,2 кілометри, пише Дзеркало тижня.

Легкоатлетка Людмила Даниліна у бігу на 1500 метрів, а також плавці Денис Остапченко на дистанції 50 метрів вільним стилем та Данило Чуфаров на стометрівці батерфляєм здобули по срібній медалі.

Гравець з настільного тенісу Максим Ніколенко та фехтувальниця Олена Федота-Ісаєва здобули по “бронзі”.

Українська збірна посідає восьме місце у медальному заліку, маючи 67 нагород: 16 золотих, 23 срібних та 28 бронзових.

На п’ятий день змагань українська збірна здобула 10 нагород, серед яких чотири золоті. Золоті медалі завоювали плавець Юрій Шенгур, бігунка Юлія Шуляр, штовхач ядра Олександр Яровий і бігунка Наталія Кобзар.

Перед цим, у четвертий день Паралімпіади, українські спортсмени вибороли вісім медалей.