fbpx

Українські прикордонники налякали білоруських “непристойними жестами”: відео

Головна Сторінка » Українські прикордонники налякали білоруських “непристойними жестами”: відео

Прикордонники Білорусі, яка вже рік є стартовим майданчиком для російських атак на Україну, скаржаться, що українські військові ображають їх різними жестами на кордоні.

Такі дії з боку представників українських збройних формувань у Білорусі назвали провокаційними. Про це повідомив прикордонний комітет Білорусі в Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін може повністю окупувати Білорусь ‒ в ISW оцінили ризики

“Відзначаються провокаційні дії з боку представників українських збройних формувань. Люди в незрозумілій військовій формі продовжують демонструвати загрозливі та непристойні жести на адресу білоруських прикордонників”, ідеться у повідомленні.

У комітеті союзниці країни-агресора Росії додали, що “подібна девіантна поведінка стала нормою” для озброєних людей, які охороняють український кордон.

Також у прикордонному комітеті Білорусі заявили, що ЗСУ встановлюють протитанкові міни на дорогах перед пунктом пропуску Виступовичі.

Вони навіть роблять вигляд, що не розуміють, навіщо це робиться.

“Питання: чим викликана необхідність укладання на дорогу ще одного ряду мін?” “дивуються” білоруські прикордонники.

Ситуація на кордоні з Білоруссю залишається повністю контрольованою.

Водночас Сили оборони України приділяють значну увагу цьому напрямку. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

За його словами, ударного угруповання, яким Росія могла б напасти на Україну з території Білорусі там поки немає.

Generated by Feedzy