fbpx

Українські прикордонники затримали 6 нелегалів

Головна Сторінка » Українські прикордонники затримали 6 нелегалів

Наряд Львівського прикордонного загону від відділу “Нісмичі” біля населеного пункту Червоноградського району, що поблизу польського кордону, зупинив для перевірки автомобіль Skoda, в якому виявили нелегалів. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

“Автомобілем, яким керував громадянин Туреччини, їхало шість його співвітчизників, які мали документи, що засвідчують особи, серед яких і малолітня дитина. У ході бесіди іноземці намагалися переконати прикордонників, що вони блогери та їхали для проведення зйомок”, – йдеться у повідомленні.

Під час подальшої бесіди з’ясувалося, що вони заплатили 700 доларів США водієві, щоб доїхати до прикордоння, а потім планували дістатись країн ЄС, а саме Німеччини.

У відомстві розповіли, що затримали також громадян Польщі. Вони не мали документів та представилися туристами.

“Прикордонники встановили, що затримано громадян Польщі у віці 24 років. Вони рухалися туристичним маршрутом до витоку річки Сян”, – розповіли у відомстві.

Ще двох громадян Туреччини прикордонники відділу “Кельменці” Чернівецького загону затримали на українсько-молдовському кордоні. ️

Чоловіки, хоч і не зізнавалися, що вони прямують із Молдови, але позначки в документах свідчили про протилежне. Чи направлялися іноземці саме в Україну не факт, але, ймовірніше, вони переплутали маршрут і планували дістатися країн ЄС, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мігранти розповідають, як їх б’ють білоруські солдати та змушують іти до Польщі

12 листопада поліція Польщі виявила поблизу кордону з Білоруссю тіло 20-річного громадянина Сирії.