fbpx

Українські рятувальники завершують роботи в Туреччині і повертаються додому

Головна Сторінка » Українські рятувальники завершують роботи в Туреччині і повертаються додому

Бригада рятувальників з України завершила свою місію і повернулася до своєї країни.

Вони брали участь у пошуково-рятувальній операції в районах Туреччини, які постраждали від потужного землетрусу, поінформувало турецьке державне агентство “Анадолу”.

“Після землетрусу з епіцентром у Кахраманмараші Україна відправила до Туреччини бригаду у складі 35 осіб і двох пошуково-рятувальних собак”, ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Людей все ще дістають із-під завалів: кількість загиблих від землетрусу в Туреччині знову зросла

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що з Туреччини повернулася перша група рятувальників.

“Понад тиждень наші фахівці з ДСНС України допомагали турецьким колегам розшукувати людей під завалами та ліквідувати наслідки землетрусів. Не дивлячись на те, що Україна сама нині у полум’ї війни, ми готові надати потребуючим підтримку в біді. Бо сильні завжди допомагають і рятують. Слабкі ж здатні тільки знищувати та вбивати”, написав він.

Уранці 6 лютого в Туреччині стався сильний землетрус магнітудою 7,9. Він був відчутний на Кіпрі, у Лівані та Сирії. Після основного землетрусу сталося декілька афтершоків.

Землетруси такого масштабу трапляються рідко. У середньому в будь-якій точці світу їх відбувається менш ніж п’ять на рік. За останні 25 років у Туреччині сталося сім землетрусів магнітудою 7,0 або більше.

Україна для допомоги відправила у Туреччину групу рятувальників. Вони вже обстежили понад 200 будівель, розібрали 94 завали й знайшли 12 загиблих.

Generated by Feedzy