fbpx

Українські силовики не розслабляються на кордоні з Білоруссю

Головна Сторінка » Українські силовики не розслабляються на кордоні з Білоруссю

На кордоні з Білорусю відбудуться навчання українських прикордонників, поліцейських та гвардійців.

Про це голова Нацполіції Ігор Клименко заявив під час координаційної наради з керівниками правоохоронних органів Чернігівської області, повідомляє Національна поліція.

“Ми розглядаємо різні варіанти розвитку подій на кордоні та відпрацьовуємо відповідні сценарії”, зазначив Клименко.

Учасники наради обговорили схему спільних дій у разі ускладнення ситуації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна готується обороняти кордон від біженців із Білорусі

“Найближчим часом ми будемо проводити практичні навчання та переміщення особового складу прикордонної служби, Нацгвардії та Нацполіції. Ці заходи необхідні для забезпечення правопорядку на кордоні та безпеки громадян. Передусім ми маємо заспокоїти людей, роз’яснити їм ситуацію та налагодити тісну комунікацію”, наголосив Клименко.

Поліція тримає зв’язок з головами та старостами прикордонних громад. Правоохоронці також обстежують прикордонні населені пункти та проводять роз’яснювальну роботу з місцевими жителями.

8 листопада в мережі оприлюднили кадри, як натовп мігрантів у Білорусі йде до польського кордону. Білоруські військові із собаками зігнали мігрантів з дороги до лісу. Влада Польщі привела в бойову готовність сили територіальної оборони, а президент Анджей Дуда скликав екстрену нараду з урядовцями.

Сусіди Білорусі по ЄС попередили, що криза може призвести до військового зіткнення. Польща та Литва оголосили надзвичайний стан та розмістили війська поблизу своїх кордонів.