Українські війська перекидають бронетехніку на лівий берег Дніпра у Херсонській області – ISW

Головна Сторінка » Українські війська перекидають бронетехніку на лівий берег Дніпра у Херсонській області – ISW

Українські війська перекинули обмежену кількість бронетехніки на лівий берег Дніпра у Херсонській області.

ЗСУ також продовжують там більш масштабні, ніж зазвичай, наземні операції за участю легкого піхотного угруповання приблизно батальйонного розміру. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Так, деякі російські “воєнкори” стверджували 7 листопада, що українська бойова машина піхоти самостійно перетнула річку Дніпро біля Кринок, а також збільшили окремі кадри, на яких нібито видно знищений західний бронетранспортер-амфібія у невстановленому місці на східному березі.

“Воєнкори” стверджували, що один або два українських БТРа перетнули Дніпро біля Кринок, тоді як інші джерела відзначали, що українські війська перекинули в цей район кілька бронетранспортерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські війська просунулися під Бахмутом – карти боїв від ISW

Крім того, російські інформатори стверджують, що понад 300 українських військових (приблизно батальйон) діють на східному березі в районі Кринок, і що українські сили утримують позиції в центрі Кринок та прилеглих районах.

Експерти з посиланням на російських “військових блогерів” зазначають, що бойові зіткнення тривають поблизу Кринок, а також поблизу Пойми, Піщанівки і Підстепного, але нібито спроби українських військ просунутися вперед 6 і 7 листопада не були особливо масштабними в порівнянні з попередніми днями.

“Повідомлення про угруповання українських сил чисельністю до батальйону на східному березі свідчить про те, що інтенсивні російські зусилля з перекриття річки Дніпро не завадили українським силам перекинути додатковий особовий склад і матеріальну частину на позиції на східному березі”, – йдеться у повідомленні.

Підрозділи ЗСУ, які вже півмісяця тому висадилися на окупованому росіянами лівобережжі Херсонщини, розширили свій плацдарм на східному березі Дніпра.

Успіхи українських військових на лівому березі Дніпра зафіксував Інститут вивчення війни ISW на карті у своєму звіті.