Українські військові тестують новий вид БпЛА – дрон-матку

Головна Сторінка » Українські військові тестують новий вид БпЛА – дрон-матку

Збройні сили України почали тестувати новий клас безпілотних літальних апаратів – дрон-матку.

Це великий та потужний дрон, який несе легші ударні дрони. Очевидною задачею, яку має виконувати цей дрон – ретрансляція сигналів, пише військово-аналітичний портал Defense Express.

“За рахунок цього вже можливо збільшити дальність польоту, але сама по собі дальність безпорадна, якщо не забезпечено зв’язок”, – пишуть аналітики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час нового наступу РФ на Харківщині у бійців ЗСУ вийшли з ладу Starlink – WP

Детально про характеристики нового безпілотника поки що нічого не повідомляється. Військовим його передали волонтери, повідомив повідомив Роберт “Мадяр” Бровді, командир 414-го окремого батальйону ударних безпілотних авіаційних систем Корпусу Морської Піхоти ЗСУ, більш відомого як “Птахи Мадяра”.

Служба безпеки України і Головне управління розвідки Міністерства оборони України вночі на 17 травня понад сотнею дронів атакували об’єкти окупантів у Севастополі, а також у Російській Федерації в Туапсе і Новоросійську.

Ціллю комплексної операції з використанням надводних і повітряних дронів стали кораблі та інші плавзасоби флоту окупантів у Севастополі і в РФ у Новоросійську.

Було уражено також інші об’єкти. ЗМІ повідомило, що всі дрони, застосовані під час операції, були українського виробництва.