fbpx

Український кіт-блогер повернувся в Харків

Головна Сторінка » Український кіт-блогер повернувся в Харків

Найвідоміший пухнастий блогер з України кіт Степан після повномасштабного вторгнення покинув рідний Харків, оскільки залишатися там було вкрай небезпечно.

Зірка соцмереж жив на Північній Салтівці районі, який найбільше постраждав від рук окупантів. І ось нарешті, у березні 2023 року, кіт, його хазяйка Анна, а також нова подруга з Ніцци кішка Стефанія остаточно повернулися додому, повідомляє Суспільне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіт Степан з’явився на обкладинці закордонного журналу

Повернення на малу батьківщину було поетапним: спочатку Анна зі Степаном та Стефанією приїхала із Франції до Львова, де вони залишалися кілька місяців, а потім перебралися додому. Українка розповідає, що улюбленці дорогу перенесли добре. Знімки з квартири на Салтівці з’явилися на сторінці кота Степана в Instagram, де за ним стежить понад 1,3 млн людей.

“Степан буквально стрибав від радості, коли опинився вдома. Відпочиває та спить на своїх улюблених місцях, постійно грає разом із новою подружкою Стефанією”, розповіла хазяйка чотирилапого блогера.

Стефанію, як розповіла Анна, привезли із Ніцци. Вона молодша за Степана їй ще немає року.

Повернення кота-блогера до рідного міста стало для багатьох харків’ян та українців загалом своєрідним символом миру та безтурботності, яких так не вистачає воєнному Харкову.

У соцмережах під знімками кота з його квартири на Салтівці шанувальники з усього світу нагадують, щоб Степан та його “родина” берегли себе, а також, звичайно, вітають із довгоочікуваним поверненням додому. Харків’яни, які досі змушені залишатися далеко від рідного міста, сподіваються, що скоро зможуть повторити за пухнастою зіркою Instagram.

Кіт Степан з Харкова потрапив на обкладинку журналу Times Monaco. Про історію кота написали у виданні. Кіт відомий завдяки Instagram-блогу з 1,3 млн підписниками.

У статті про пухнастого блогера з України розповіли, як той був змушений тікати з хазяйкою з рідного міста через регулярні ракетні атаки з боку Росії.

Generated by Feedzy