Український письменник Станіслав Асєєв отримав серйозну контузію на фронті

Головна Сторінка » Український письменник Станіслав Асєєв отримав серйозну контузію на фронті

Письменник і громадський діяч Станіслав Асєєв, який з перших днів війни захищає Україну на фронті, отримав контузію.

У соцмережі Х чоловік зазначив, що зараз лікується у госпіталі.

“Я живий, хоча за всіма законами фізики та ймовірності мав би померти. Позиції, на жаль, втрачені. Зараз я в лікарні зі струсом мозку. Незабаром я знову звернуся до вас за допомогою, оскільки в матеріальному плані наш підрозділ багато втратив”, – написав військовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тендітні жінки, які захищають Україну на фронті: фото

Станіслав Асєєв – письменник та член громадської організації “Український ПЕН”, яка захищає права авторів та свободу слова. Декілька років Асєєв працював журналістом під псевдонімом “Станіслав Васін” в окупованому Донецьку.

У 2017 році чоловік потрапив в полон до керівництва так званої ДНР, де пробув два роки. Після того він написав книгу “В ізоляції”. У 2021 році отримав звання лауреата Шевченківської премії.

Рік тому громадський діяч був нагороджений премією за мужність імені Діани Ортіс у США.

I’m alive, although according to all the laws of physics and probability I should have died. The positions, unfortunately, have been lost. Now I’m in the hospital with a concussion.

Soon I will ask you for help again, since in material terms our unit has lost a lot. pic.twitter.com/BiZ26iy9BL

Stanislav Aseyev (@AseyevStanislav) May 1, 2024

Дружина зірки “Ліги Сміху” Віктора Розового – Ольга – розповіла про його стан після поранення голови на фронті. Жінка зазначила, що захисника планують відправити на лікування за кордон.