Умови виконано: фон дер Ляєн пропонує розпочати переговори про вступ України до ЄС

Головна Сторінка » Умови виконано: фон дер Ляєн пропонує розпочати переговори про вступ України до ЄС

Україна здійснила всі реформи та перетворення, визначені Єврокомісією для процесу вступу до ЄС.

Тому Євросоюз має розпочати переговори щодо членства з Україною вже до кінця червня цього року. Про це у Берліні під час конференції з відновлення України заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє Укрінформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шольц пообіцяв Україні ще одну систему Patriot

“Україна виконала всі кроки, які ми визначили. І саме тому ми переконані, що Європейський Союз має розпочати переговори щодо входження з Україною вже до кінця цього місяця”, – сказала фон дер Ляєн.

За її словами, Україна здійснює необхідні реформи та демократичні перетворення. Йдеться, в тому числі про зміцнення верховенства права та боротьбу з корупцією в умовах російського вторгнення.

Президентка Єврокомісії назвала досягнення України вражаючими та подякувала Києву за те, що залишається стійким і надійним партнером.

У Берліні 11 червня розпочалась Конференція з відновлення України – Ukraine Recovery Conference. У ній беруть участь президент Володимир Зеленський та канцлер ФРН Олаф Шольц.

Загалом участь у дводенному форумі візьмуть понад 2 тисячі політиків, дипломатів, представників бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства з різних країн.