Умєров у Давосі презентував шостий пункт формули миру про виведення військ РФ з України

Головна Сторінка » Умєров у Давосі презентував шостий пункт формули миру про виведення військ РФ з України

Міністр оборони Рустем Умєров запропонував створити міжнародну робочу групу на рівні міністрів оборони та радників з питань нацбезпеки, щоб спільно напрацювати механізм виведення військ РФ з України.

Відповідну пропозицію голова Міноборони вніс на четвертій зустрічі радників з питань національної безпеки щодо української Формули миру, презентувавши учасникам 6-й пункт ініціативи: “Виведення російських військ з території України”. Про це міністр оборони повідомив у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна розпочала переговори з Румунією щодо угоди про безпекові гарантії

Як констатував Умєров, запропонована президентом Володимиром Зеленським формула миру на сьогодні обʼєднує вже 83 країни світу.

На зустрічі радників міністр наголосив на неможливості говорити про відновлення суверенітету й територіальної цілісності України без повного виведення та роззброєння російських військ і терористичних угруповань із тимчасово загарбаних територій.

14 січня у швейцарському місті Давос відбулася четверта зустріч радників із питань національної безпеки та політичних радників за участю керівника Офісу президента України Андрія Єрмака.

Участь у заході взяли представники 81 країни та міжнародних організацій. На порядку денному зустрічі розгляд п’яти пунктів української Формули миру, а саме: виведення російських військ, відновлення справедливості, екологічна безпека, недопущення ескалації і повторення війни та підтвердження закінчення війни.

Представник Швейцарії у Давосі закликав “взяти Росію на борт” обговорень формули миру.