Уряд Нідерландів може відмовитися від Facebook

Головна Сторінка » Уряд Нідерландів може відмовитися від Facebook

Уряд Нідерландів може повністю відмовитись від використання Facebook.

Це пов’язано з проблемами безпеки конфіденційних даних, повідомляє De Telegraaf.

Влада Нідерландів намагалася домовитися з материнською компанією Meta з питань безпеки даних, проте переговори нічим не закінчилися. Тому в уряді розпочали підготовку до заборони Facebook.

Статс-секретар МВС Нідерландів Олександра ван Хуффелен підтвердила, що уряд протягом кількох років стурбований тим, як Facebook опрацьовує конфіденційні дані.

У 2017 році на вимогу влади Нідерландів Meta вносила корективи в роботу соцмережі, проте це не розв’язало проблеми. Крім того, в уряду з’явилися нові побоювання щодо безпеки роботи Facebook.

У результаті в січні 2024 року уряд звернувся до Управління захисту даних з проханням надати рекомендацію, чи безпечне використання Facebook. Профільне управління надасть ці рекомендації найближчим часом. Проте, як зазначає видання, уряд має на меті повну заборону Facebook.

Навесні 2023 року влада Нідерландів заборонила чиновникам і урядовцям використовувати TikTok через побоювання в шпигунстві з боку платформи, створеної китайськими розробниками. Загалом у Нідерландах налічується 140 тисяч держслужбовців.