fbpx

Уряд призначив нових очільників трьох областей

Головна Сторінка » Уряд призначив нових очільників трьох областей

Кабінет міністрів України підтримав кандидатури на посади трьох керівнків обласних військових адміністрацій.

Попередньо їх запропонував президент Володимир Зеленський, передає пресслужба уряду.

Тепер Дніпропетровською областю буде керувати Сергій Лисак, Запорізькою Юрій Малашко, а Херсонською областю Олександр Прокудін.

Сергій Лисак до цього часу очолював СБУ Дніпропетровської області, на посаду його призначили у липні 2022 року. До цього очолював СБУ на Житомирщині.
Має військове звання бригадного генерала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секретар РНБО прокоментував ймовірне звільнення Резнікова

Юрій Малашко був головою військово-цивільної адміністрація Красногорівки. А до цього виконував обов’язків голови Антитерористичного центру при СБУ.

Александр Прокудин з 2019 року перебуває на посаді очільника Головного управління Національної поліції Херсонської області. До цього працював в слідчих підрозділах і відділі професійної підготовки Управління кадрового забезпечення на Херсонщині..

Прикордонні та прифронтові області отримають нових очільників. Ними призначать людей з військовим досвідом, сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні 6 лютого.

Також посилюватимуть наші управлінські позиції. У низці регіонів – прикордонних особливо та прифронтових – призначаємо керівників із воєнним досвідом. Тих, хто може проявити себе найбільш ефективно в захисті від наявних зараз загроз.

Президент буде інформувати суспільство про кожне своє рішення щодо нових призначень.

Generated by Feedzy