fbpx

Уряд США викликав Маска на серйозну розмову

Головна Сторінка » Уряд США викликав Маска на серйозну розмову

Американський уряд мав розмову з підприємцем Ілоном Маском щодо використання супутникового інтернету Starlink на території України.

Це сталося після того, як компанія спробувала перешкоджати українським військовим використовувати супутниковий інтернет, сказав державний секретар США Ентоні Блінкен під час інтерв’ю NBC News.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Час визначатися, на чиєму вони боці ‒ у Зеленського розкритикували компанію Маска

Чиновник наголосив, що уряд США провів переговори з Ілоном Маском щодо використання супутникового інтернету Starlink в Україні. Однак Блінкен додав, що не може говорити про подробиці переговорів.

На початку лютого компанія Ілона Маска SpaceX вжила заходів, щоб українські військові не змогли використовувати супутниковий інтернет Starlink для управління безпілотниками під час війни. Супутниковий інтернет-сервіс Starlink компанії SpaceX “ніколи не призначався для використання в якості зброї”, заявила Гвінн Шотвелл, президент і головний операційний директор SpaceX.

Пізніше повідомили, що в Україні немає проблем з роботою терміналів Starlink. Вони забезпечують стабільним інтернетом критичну інфраструктуру, “пункти незламності” та дають змогу українцям залишатись на зв’язку з рідними.

Generated by Feedzy