Уряд затвердив додаткові виплати та вислугу військовим “на нулі”

Головна Сторінка » Уряд затвердив додаткові виплати та вислугу військовим “на нулі”

Військовим на нулі один місяць служби йтиме у вислугу за три місяці.

Зокрема, військовослужбовці, які виконують завдання на самій передовій, матимуть найкращі умови служби. Відповідну постанову 12 квітня ухвалив Кабмін. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко в Telegram.

“Під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів – один місяць служби за три місяці”, – написав Гончаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гетманцев закликав українців розраховувати на самих себе у 2025 році

Також військовослужбовці, які виконують бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення, матимуть право на доплату в 70 тис. грн.

“Окрім зарплати у 20-25 тис. грн і бойових доплат в 100 тис. грн, мають право на доплату в 70 тис. грн”, – додав нардеп.

Верховна Рада зобов′язала уряд розробити та прийняти нормативно-правові акти, аби забезпечити виплату 70 тис. грн на місяць військовим, які перебувають на “нулі”.

Відповідна постанова парламенту набрала 321 голос.

Норма про доплати 70 тис. грн. була у вже ухваленому законопроєкті про мобілізацію. Однак, в останній момент її прибрали на засіданні Комітету на пропозицію уряду.