fbpx

Утричі більший за хмарочос: до Землі летить небезпечний астероїд

Головна Сторінка » Утричі більший за хмарочос: до Землі летить небезпечний астероїд

18 січня повз Землю пролетить астероїд 1994 PC1, який завдовжки сягає трьох хмарочосів Емпайр-Стейт-Білдінґ у Нью-Йорку – майже 1,1 км, повідомляє Inverse із посиланням на дані національного управління США з аеронавтики й дослідження космосу (NASA).

“Астероїд (7482) 1994 PC1 уперше побачив астроном Роберт Макнот з обсерваторії Сайдінґ-Спрінґ в Австралії 9 серпня 1994 року. Уже через тиждень відстань від нього до Землі становитиме приблизно 2,9 млн км”, – ідеться в повідомленні.

За словами вчених, астероїд є потенційно небезпечним для Землі об’єктом, якщо наближається ближче ніж 7,4 млн км, а завбільшки він понад 150 м. Водночас у NASA зазначають, що небесне тіло навряд становитиме реальну загрозу для планети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Космічний корабель NASA навмисно зіткнеться з астероїдом

Астронавт NASA показав дивовижні світлини Землі з космосу. Шейн Кімбро періодично фотографує нашу планету з Міжнародної космічної станції. До відкриття літніх Олімпійських ігор астронавт зробив захопливий знімок японської столиці Токіо. А 8 вересня Кімбро зазнімкував вогні Східного узбережжя США.