Уже не 5 років тюрми: Болдвіну пом’якшили звинувачення за вбивство українки

Головна Сторінка » Уже не 5 років тюрми: Болдвіну пом’якшили звинувачення за вбивство українки

У Сполучених Штатах Америки голлівудському кіноактору 64-річному Алеку Болдвіну пом’якшили звинувачення за ненавмисне вбивство операторки українського походження 42-річної Галини Гатчінс.

Раніше актору загрожувало п’ять років тюрми за трагедію, яка сталася на зйомках фільму “Іржа”, повідомляє Reuters.

“Окружний прокурор офіційно звинуватив голлівудського актора та зброярку Ханну Гутьєррес-Рід у ненавмисному вбивстві. Однак днями проти них висунули змінені звинувачення зі зменшеним терміном ув’язнення. Тепер зброярці та актору замість п’яти років загрожує 18 місяців позбавлення волі”, пише видання.

Звинувачення пом’якшили, щоб уникнути подальших судових позовів з боку Болдвіна та його адвокатів.

“Щоб уникнути подальших судових позовів окружний прокурор і спеціальний прокурор зняли доповнення про вогнепальну зброю до звинувачень у ненавмисному вбивстві”, йдеться у заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після шуби і валянок: Лопес вразила модним луком і пружними сідницями

Болдвін та Гутьєррес-Рід постануть перед судом вже 24 лютого.

Актор заперечує свою провину. Він стверджує, що не знав про те, що пістолет був заряджений.

У жовтні 2021 року Болдвін випадково застрелив із гвинтівки операторку й поранив режисера на знімальному майданчику вестерну “Іржа” в Нью-Мехіко. Загибла Гатчінс народилася в Україні й виросла на радянській військовій базі за Полярним колом. Вивчала журналістику в Києві й кінематограф у Лос-Анджелесі.

31 січня проти актора офіційно висунули обвинувачення у ненавмисному вбивстві.

Обвинувачення висунули також і зброярці Ханні Гутьєррес-Рід, яка працювала на знімальному майданчику. Її та Болдвіна звинувачують у нехтуванні технікою безпеки, яке призвело до того, що постріл із револьвера вбив операторку Гатчінс.