В “Дії” запустили одного з перших у світі ШІ-помічників – Зеленський

Home Новини звідусіль В “Дії” запустили одного з перших у світі ШІ-помічників – Зеленський

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із командою “Дії”, де презентували нові цифрові рішення, зокрема штучний інтелект “Дія.AI”.

Про це лідер країни повідомив у Telegram.

“Сьогодні відбулася презентація ШІ-помічника Дія.AI на порталі “Дія”. Це один із перших у світі асистентів, який може швидко знайти потрібну послугу, перевірити дані з реєстрів чи замовити довідку про доходи”, – наголосив він.

На зустрічі також представили нові сервіси та зміни, які покликані зробити державні послуги доступнішими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Дії” обрали компанію для створення фабрики штучного інтелекту

“Йдеться про розширення можливостей для українців – нові соціальні та ветеранські послуги, електронний суд, тестування 5G-покриття, підтримку виробників у сфері defense tech. Важливо, що все більше українських шкіл починають новий навчальний рік із сучасними цифровими рішеннями”, – зазначив президент.

За його словами, пріоритетом залишається масштабування та вдосконалення електронних сервісів.

“Ми маємо працювати над тим, щоб система електронних послуг розширювалася і ставала ефективнішою. Україна залишається сучасною державою, яка творить нове й робить життя для людей зручнішим”, – підкреслив Зеленський.

На порталі “Дія” з’явиться шість нових сервісів. Ці проєкти стануть революційним етапом у розвитку цифрової України.

АІ-асистент, який надаватиме державні послуги. Перший сервіс – довідка про доходи. Згодом ви зможете отримувати консультації та державні послуги, просто написавши свій запит у чат людською мовою.