В ДПСУ розповіли, що чекає на чоловіків, які незаконно виїхали за кордон

Головна Сторінка » В ДПСУ розповіли, що чекає на чоловіків, які незаконно виїхали за кордон

На військовозобов’язаних чоловіків, які незаконно перетнули кордон під час воєнного стану, чекає відповідальність.

Це стосуватиметься чоловіків, які вирішили повернутися в Україну після незаконного виїзду за кордон. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Демченко розповів, що наразі є спроби незаконного перетину по зеленій ділянці кордону. Тобто це відбувається поза межами пунктів пропуску.

“Наші військовослужбовці пропускають людей виключно на підставі тих умов і правил, які діють відповідно до постанови уряду, що регламентують перетин кордону для громадян України”, зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незаконна втеча від мобілізації: чи вийде повернути ухилянтів з-за кордону

Водночас речник ДПСУ наголосив, що ті військовозобов’язані чоловіки, які перетнули кордон у незаконний спосіб не зможуть уникнути відповідальності за порушення.

“Якщо хтось у незаконний спосіб все ж перетнув державний кордон надалі, коли вони повертатимуться, то будуть притягнуті до відповідальності. Це не означає, що якщо людина здійснила таке порушення, вона уникне покарання, зазначив Демченко.

За його словами, у вересні потік людей, які перетинали кордон зменшився порівняно із серпнем, однак він залишається на високому рівні.

В Одеській області прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали 18 ухилянтів, які намагалися незаконно перетнути кордон з Молдовою.

Повідомляється, що жителі Харківської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської та Одеської областей виклали по $5000, щоб уникнути призову на військову службу. Про це повідомила Державна прикордонна служба у суботу, 16 вересня.