fbpx

В ГУР дізналися, скільки ракет Росія виробляє за місяць

Головна Сторінка » В ГУР дізналися, скільки ракет Росія виробляє за місяць

Росія протягом місяця виробляє 20-22 ракети “Калібр” і до 20 ракет типу Х-101.

Саме тому інтенсивність обстрілів України спадає, заявив в інтерв’ю Forbes керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

“Окупанти зменшили кількість ворожих ракетних ударів. У цілому за місяць вони виробляють інколи 20, інколи 22 ракети типу “Калібр”. Це ті, які з моря пускають. Близько 15, інколи до 20 доходить, ракет типу Х-101. Ось чому в кожному залпі кількість ракет зменшується”, ‒ сказав він.

Буданов наголосив, що масовані ракетні обстріли спочатку відбувалися по понеділках, а вже потім раз на вісім днів.

“Тепер це стається раз на 10 днів або й у два тижні. Вони зменшують кількість ракет і збільшують часовий проміжок”, ‒ додав очільник ГУР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Їх ніхто не навчав” Буданов сказав, скількох “мобіків” Росія кинула на фронт

“Калібр” ‒ це російська крилата ракета. Її перевага в тому, що летить по звивистій траєкторії, є можливість задавати їй довільний курс. Змінювати траєкторію ракета може в будь-який момент. Вона летить, огинаючи рельєф місцевості. Тобто якщо є перешкода, то вона піднімається, якщо є низина опускається. Це створює труднощі для ППО. Сучасні ракети цього типу призначені для ураження цілі з високою точністю. “Калібр” летить відносно повільно, що впливає на час перехоплення. Ця ракета за хвилину пролітає 15 кілометрів. На висоті 100 м зенітно-ракетний комплекс може побачити її в середньому на дальності 30 км.

Ракети класу Х росіяни застосовували для ударів по Вінницькій, Львівський та Івано-Франківський областях. Їх запускають із території окупованого Криму. За словами експертів, здебільшого для атак на ці області РФ використовує ракети Х-101. Також є ризики, що вони можуть використати іншу модифікацію ‒ Х-102 із термоядерною боєголовкою.

Джерела української розвідки стандартні ‒ як і в будь-якої іншої спецслужби світу. Це технічні засоби розвідки, технічні проникнення, проникнення до кіберпростору, в телефони, комп’ютери. Про це розповів керівник ГУР Міноборони України Кирило Буданов. За його словами, українська розвідка має джерела в тому числі серед російських олігархів.

Generated by Feedzy