В ГУР зробили заяву щодо ударів по території РФ

Головна Сторінка » В ГУР зробили заяву щодо ударів по території РФ

Українські удари по території Російської Федерації будуть продовжуватися.

Вони є частинами оборонних дій нашої держави. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передає “Радіо Свобода”.

За його словами, сьогодні в Росії не залишилось безпечних місць, окрім бункера російського диктатора Володимира Путіна, оскільки останній найбільше дбає саме про свою безпеку.

“Росія сьогодні – держава-агресор, яка веде повномасштабну агресивну війну проти незалежної України. Україна захищає себе, веде оборонну війну, але оборонна війна не означає дії лише на території України. Це треба чітко розуміти і, власне, весь вільний світ, демократичний світ це чудово розуміє”, – зазначив він.

Юсов наголосив, що захист України відбувається всіма силами і засобами.

“Тобто так – і вода, і небо, і дії на суші, в глибокому тилу противника. Це оборонні дії з українського боку, і вони будуть продовжуватися”, – зазначив представник розвідувального відомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Постійно щось засуджують”: Зеленський відповів на реакцію Заходу на удари по НПЗ Росії

За його словами, події продовжують розгортатись, а також набирати системний характер й вплив:

– військовий – зриви постачання палива до окупаційного корпусу;

– економічний, який також пов’язаний з військовим, оскільки “нафтодолари” йдуть на фінансування геноцидної війни;

– інформаційно-політичний – коли в Росії стає дедалі зрозумілішим те, що Путін не просто не перемагає.

“Більше того, Путін все більше затягує саму територію РФ у війну, не контролює ситуацію, не може захистити”, – резюмував Юсов.

Атаки на російські НПЗ є відповіддю на атаки на енергосистему України.

Таким чином Україна намагається змусити Росію заплатити аналогічну ціну. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю Washington Post.

За словами Зеленського, реакція США на це “не була позитивною”, але Вашингтон не міг обмежити використання Україною власної вітчизняної зброї