fbpx

В ISW пояснили, чого Путін не коментує війну в Україні

Головна Сторінка » В ISW пояснили, чого Путін не коментує війну в Україні

Кремлівський диктатор Володимир Путін не зробив жодної заяви з приводу роковин вторгнення РФ на територію України.

Він промовчав через те, що Росія не змогла досягти жодної із оголошених цілей, а також не досягла значних територіальних здобутків з липня 2022 року, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Заступник голови російської ради безпеки Дмитро Медведєв провокаційно висловився про те, що РФ “переможе у війні”, та повторив, що “для досягнення своїх цілей життєво важливо відсунути кордони якомога далі, навіть якщо це кордони Польщі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни могли взяти Київ Буданов

“Слова Медведєва підкреслюють той факт, що Кремль продовжує переслідувати свої нереалістичні максималістські цілі, навіть не зважаючи на те, що він не може запропонувати російському народові жодних значущих успіхів після року дорогої війни в Україні”, пяснюють в ISW.

Аналітики пишуть, що натомість роковини вторгнення прокоментував російський військовий злочинець Ігор Гіркін, який назвав вислови Медведєва маячнею.

Терорист підкреслив, що дуже важко перемогти державу, яка отримує зовнішню підтримку, використовуючи невмотивовані російські війська, відсутнє громадянське суспільство та потужне промивання мізків.

Путін виступив з екстреним зверненням до росіян вранці 24 лютого 2022 року. Заявив про рішення почати повномасштабну війну проти України, яку назвав “спеціальною військовою операцією”.

Паралельно із путінським зверненням, окупанти почали атакувати ракетами і бомбами українські міста. Зокрема, вибухи пролунали у Харкові, Одесі, Києві, Кривому Розі на Дніпропетровщині, Миргороді на Полтавщині. У селі Липецьке на Одещині росіяни атакували військову частину. Тоді загинуло 18 людей.

Сухопутні сили РФ вторгнулися в Україну та зайшли в Луганську, Сумську, Харківську, Чернігівську, Житомирську області. Також ворожі колони рухалися з анексованого Криму.

Близько 07:00 Зеленський закликав українців не панікувати через масштабне вторгнення РФ. Та повідомив про уведення воєнного стану.

Generated by Feedzy