fbpx

В ЛНР заборонили пенсіонерам поїздки за пенсіями

Головна Сторінка » В ЛНР заборонили пенсіонерам поїздки за пенсіями

Російські бойовики посилили правила пропуску через контрольний пункт в’їзду-виїзду біля Станиці Луганської.

З 9 жовтня скасували норму про те, що жителі окупованих районів можуть раз на місяць виїжджати на підконтрольну Україні територію, а виїзд прив’язали до правил, як і в окремих районах Донецької області. Про це повідомляє НВ.

Тепер дозволяють виїзд тільки за списками на наступних підставах:

– лікування (реабілітація);
– навчання;
– необхідність догляду за близьким родичем;
– похорон родича.

Також в’їзд громадян без прописки в ЛНР дозволяють теж тільки з вищезгаданих причин, а також за участю в гуманітарних програмах. Списки на в’їзд і виїзд формує робоча група.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чехії підтвердили вирок бойовику ЛНР

Так звана “міністр охорони здоров’я” ЛНР Наталія Пащенко заявила, що дані заходи будуть діяти як мінімум до 10 листопада нинішнього року.

За її словами, посилення пропуску стосується і пенсіонерів, які регулярно перетинають КПВВ для отримання українських виплат.

“Особливо це стосується наших літніх жителів, які безперервно здійснюють міграцію з метою отримання пенсійних виплат. Це особи, які найбільше схильні до зараження і в більшій мірі гинуть при зараженні коронавірусної інфекцією. Тому цей захід є вимушеним і ефективним”, – сказала Пащенко.

На окупованих територіях Луганщини і Донеччини погіршується епідеміологічна ситуація через брак карантинних заходів.

“Міністерства охорони здоров’я” ЛНР і ДНР свідчать, що рівень смертності на цих територіях становить від 8,5% до 10%. Він пов’язаний не тільки з поширенням коронавірусу. На окупованих територіях відчувають російську вакцину Sputnik Light. Вона несертифікована.