В Міноборони сказали, коли у “Резерв+” будуть QR-коди, що дозволять робити офіційний витяг

Головна Сторінка » В Міноборони сказали, коли у “Резерв+” будуть QR-коди, що дозволять робити офіційний витяг

З 18 червня Міністерство оборони планує уможливити генерацію в системі “Резерв+” QR-коду.

Він дозволить надати витяг з “Оберегу”, який матиме таку ж юридичну силу, як і військово-обліковий документ. Про це в ефірі телемарафону повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

“Наразі інформація, яку бачить військовозобов’язаний про себе з реєстру “Оберіг” у застосунку має інформативний характер, забезпечує відкритість і прозорість державного реєстру “Оберіг”, аби людина побачила, що про нього знає держава і ТЦК. І якщо щось невірно, могла швидко скорегувати цю інформацію”, – зазначила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оновлення даних військовозобов’язаними – перші підсумки Міноборони

Черногоренко запевнила, що фактично з 18 червня Міноборони планує запустити QR-код, завдяки якому посадові особи з ТЦК та Нацполіції можуть перевірити інформацію з реєстру.

“Код дозволить надати витяг з “Оберегу” і надати такому витягу таку ж юридичну силу як і військово-облікового документу, тобто приписному, чи військовому квитку”, – підкреслила вона.

Станом на 21 травня у застосунку для для військовозобов’язаних, призовників та резервістів Резерв+ вже авторизувалися понад мільйон українців.

Про це у вівторок повідомило Міністерство оборони.

700 тис. громадян вже оновили свої військово-облікові дані.