В МЗС Китаю відреагували на слова Байдена про те, що Сі Цзіньпін диктатор

Головна Сторінка » В МЗС Китаю відреагували на слова Байдена про те, що Сі Цзіньпін диктатор

У Міністерстві закордонних справ Китаю відреагували на слова президента США Джо Байдена про те, що лідер КНР Сі Цзіньпін диктатор.

У відомстві “рішуче заперечили” такі висловлювання. Про це повідомляє Reuters.

“Ця заява вкрай помилкова та безвідповідальна політична маніпуляція”, – заявила спікер МЗС КНР Мао Нін.

Вона наголосила, що “завжди знайдуться люди з прихованими мотивами, які будуть намагатися зіпсувати американо-китайські відносини”.

“Але вони приречені на провал”, – запевнила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден назвав Сі Цзіньпіна диктатором

Відеозапис з коментарями Байдена був опублікована в ЗМІ. На камеру потрапила незручна реакція державного секретаря США Ентоні Блінкена.

Старший редактор NBC News Джинджер Гібсон закликала: “Стежити за мовою тіла Тоні Блінкена, коли Байден каже, що вважає Сі диктатором. Наче чути, як він задихається”.

При цьому журналіст та експерт з фінансових злочинів Крістін Дюхайм зазначила, що реакція Блінкена на те, що Байден назвав президента Сі диктатором, безцінна.

“Видно, що у нього в голові щось на кшталт “Ісусе, ні”, – сказала журналістка.

15 листопада лідер Китаю Сі Цзіньпін вперше за шість років прибув до США. Він зустрівся з президентом США Джо Байденом на полях саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва в Сан-Франциско.

У вступній промові Сі Цзіньпін підкреслив, що Китай і США не мають права повертатися один до одного спиною. А Земля достатньо велика, щоб дві країни могли досягти успіху.