В Одесі відкрили ще п’ять популярних пляжів для відпочинку

Головна Сторінка » В Одесі відкрили ще п’ять популярних пляжів для відпочинку

У четвер, 11 липня, в Одесі отримали офіційний дозвіл на відкриття ще п’ять відомих пляжів, які розташовані в районах Аркадії та Великого Фонтану.

Йдеться про відомі пляжі у районі Аркадії – “Ітака” та “Ібіца”, також офіційний дозвіл на відкриття отримали пляжі, які розташовані на Великому Фонтані, – “Зебра”, “Паблік”, “Гранд Петін”. Як повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер у Teтegram, зони для оздоровлення та купання поступово доповнюються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи відкриватимуть цьогоріч пляжний сезон в Києві: у КМДА ухвалили рішення

Це, зокрема, так звані “приватні” (орендовані) ділянки, на яких розташовані ресторани, кафе, нічні клуби тощо. За словами Кіпера, список відкритих пляжів буде доповнюватися в міру проходження перевірок.

Раніше, з 1 липня, ОВА підписала наказ спільний з командувачем оперативним стратегічним угрупованням військ “Одеса” – про доступ людей до пляжних ділянок. Тоді відкрили чотири зони – Інклюзивний пляж та True Man Sun of a Beach й Red Line в Аркадії.

Під час повітряної тривоги, при виявленні підозрілих предметів, під час шторму від 2-х балів та в темну пору доби – перебування людей біля моря заборонено.