fbpx

В окупантів серйозні проблеми з командирами – розвідка

Головна Сторінка » В окупантів серйозні проблеми з командирами – розвідка

Росія має серйозні проблеми з командирами на рівні взводу чи роти. У передових підрозділах окупаційних військ не вистачає приблизно 40% молодших командирів.

Нестача спостерігається зокрема в ворожих підрозділах, що воюють в Донецькій та Луганській областях, повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк.

“Російська Федерація продовжуватиме наступальні дії, тому що вона не досягла своєї основної мети повної окупації Донбасу. В підрозділах, які там знаходяться, ми спостерігаємо, що окупанти мають серйозні проблеми з командирами взводу чи роти. Ті, що стоять на першій лінії, не хочуть воювати, йти в наступ. Дехто навіть хоче себе покалічити, щоби повернутися в РФ. Більшість не планує продовжувати контракт, але їх ніхто не питає”, сказав Черняк.

Саме тому мобілізованих росіян часто відправляють на штурмові дії без командування та належної взаємодії між групами. Вони можуть мати якісь незначні тактичні успіхи, але гинуть сотнями, і на їхнє місце присилають нове “гарматне м’ясо”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни вивозять сім’ї мобілізованих жителів Луганщини

Проблеми з керівництвом в російській армії є і на вищих рівнях.

“Продовжуємо спостерігати часту заміну генералів та командувачів різного рівня, яким так і не вдалося виконати поставлені завдання. Мабуть, це їхній останній шанс виправити ситуацію і хоча б частково досягти цілей. Кадрові проблеми з командним складом росіян з кожним днем будуть тільки збільшуватися”, підсумував Черняк.

Біля Вугледара в Донецькій області тривають запеклі бої. Російські війська там намагаються наступати.

Але загарбники не можуть досягти успіху й зазнають великих втрат. Про це в ефірі національного телемарафону розповів спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий. За його словами, минулої доби окупаційні війська здійснили 322 обстріли, відбулось 58 бойових зіткнень. ЗСУ ліквідували 109 окупантів. Крім того, 188 росіян поранено.

Generated by Feedzy