В ОП назвали причину погромів у Росії

Головна Сторінка » В ОП назвали причину погромів у Росії

До антисемітських виступів у Дагестані призвели передумови, які були сформовані десятиліттями неправильної, “псевдоасимілятивної” політики.

Причиною погромів також стало толерування беззаконної поведінки агресивних режимів, що порушують глобальні правила. Радник голови Офіса президента Михайло Подоляк написав про це у Twitter.

“Просто зараз пожинаємо дедалі гіркіші плоди: укорінення ненависті до різних етнічних груп із подальшими спробами їх знищення; залишкове руйнування світових інститутів; медійне бравування відвертими звірствами проти цивільного населення та масштабування війни з геноцидним компонентом”, – вказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремль прокоментував погром у Махачкалі: звинуватили Захід

Радник додав, що Росія досі вважає демократичний світ слабким, терплячим, нездатним протистояти агресії. Тому необхідно ухвалювати правильні рішення.

“Не можна закінчувати компромісами те, що руйнує систему світових відносин. Не можна заохочувати демонстративного вбивцю. Не можна залишати РФ у нинішньому вигляді. Не можна повторювати 2008 і 2014 роки. Інакше хаосу буде ще більше”, – пояснив Подоляк.

29 жовтня у місті Махачкала Російської Федерації учасники антисемітської акції увірвалися в аеропорт і намагалися проникнути до літака з Тель-Авіва, шукаючи євреїв.

Випадок у Махачкалі – це частина масово поширеної в Росії культури ненависті до інших народів, яку пропагують російське державне телебачення і влада, прокоментував президент України Володимир Зеленський.