В США можуть розглянути законопроєкт про допомогу Україні наступного тижня

Головна Сторінка » В США можуть розглянути законопроєкт про допомогу Україні наступного тижня

Cпікер Палати представників США Майк Джонсон планує винести на розгляд законопроєкт про допомогу Україні в прив’язці до допомоги Ізраїлю наступного тижня.

Про це повідомила Марджорі Тейлор Грін, яка представляє в Палаті представників американського Конгресу Республіканську партію. Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп назвав умови надання допомоги Україні

“Спікер Джонсон міг би винести на обговорення окремий пакет допомоги Ізраїлю цього тижня. Але замість цього, найімовірніше, наступного тижня він пов’яже допомогу Ізраїлю з $60 млрд для України, щоб чинити тиск на членів конгресу з метою змусити їх фінансувати Україну”, – повідомила вона.

Водночас сама Грін, яка виступає проти військової допомоги Києву, зазначила, що військова допомога Україні та Ізраїлю не повинні бути пов’язані між собою.

“Не прив’язуйте Україну до Ізраїлю”, – заявила вона.

Раніше Майк Джонсон заявляв, що після великодніх канікул має намір винести на розгляд законопроєкт про додаткову допомогу Україні, який включатиме “важливі нововведення”.

Як приклад нововведень спікер назвав надання Україні кредиту.

Він також згадав закон про REPO (угода з продажу цінних паперів, що передбачає їхній зворотний викуп), який передбачає конфіскацію російських суверенних активів, заморожених у США, і передання їх Україні.