В Україні циркулює 17 штамів коронавірусу – Ляшко

Головна Сторінка » В Україні циркулює 17 штамів коронавірусу – Ляшко

В Україні на цей час циркулює 17 штамів коронавірусу.

У тому числі зафіксовано новий штам Covid-19 – “Дженні”. Про це в ефірі національного телемарафону розповів міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, передає Gazeta.ua.

За його словами, новий штам було виявлено нещодавно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні заразилися новим варіантом коронавірусу

“Якщо ми подивимось, що у нас по захворюваності, то бачимо зростання до кінця січня кількості випадків захворювання на коронавірус. Але ми бачимо і зростання кількості випадків захворювань на грип, що не характерно для попередніх епідсезонів”, – сказав Ляшко.

Він розповів, що із середини жовтня на грип та грипоподібні недуги в Україні перехворіло майже 2,5 млн людей. На жаль, є і летальні випадки. Однак, за даними МОЗ, кількість госпіталізацій не така, як була в 2020-2022 роках. Інфекційні стаціонари справляються з кількістю пацієнтів.

Ляшко також попередив, що другий пік захворюваності на грип та ГРВІ прогнозується на лютий. За його словами, в Україні вистачає вакцини проти коронавірусу, вона безкоштовна. Для щеплення необхідно звернутися до свого сімейного лікаря.

Учні п’яти областей України перейшли на дистанційне навчання. 25 січня в школах окремих регіонів запровадили карантин через зростання захворюваності на грип та ГРВІ.

У деяких закладах освіти Хмельницької, Волинської, Київської областей, а також міст Львова та Вінниці учні перейшли на дистанційне навчання.